Мінсоцполітики, МВС та ДСНС обговорили проект “Класи безпеки”
07/09/2022
Відбулася робоча зустріч Міністра соціальної політики України Оксани Жолнович з керівництвом Міністерства внутрішніх справ України та Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).
На початку зустрічі перший заступник Голови ДСНС України Максим Грицаєнко спільно з колегами ознайомили гостей з експозицією музею, яка демонструє наслідки російського вторгнення в Україну, розповіли про умови, в яких працюють сьогодні працівники ДСНС, ризикуючи власним життям задля безпеки громадян України.
Основною темою обговорення був проєкт «Класи безпеки», що передбачають інтерактивну просвітницьку роботу з дітьми шкільного віку. Як повідомив директор департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Олександр Чектигін, окрім базових важливих елементів, до програм роботи зі школярами в таких класах безпеки тепер пропонують включити інформацію про те, як діяти, коли діти побачили міну, як не наражатися на небезпеку.
Заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко повідомила, що ДСНС вже зараз працює над підготовкою «вихователів безпеки» та залучає до роботи пожежників, поліціантів та інших професіоналів. Учасники зустрічі обговорили шляхи співпраці між Міністерством соціальної політики та Міністерством внутрішніх справ, зокрема з ДСНС, і погодились, що сьогодні вкрай важливо об’єднувати зусилля задля спільної цілі – безпеки дітей та й усіх громадян України.