Костянтин КОШЕЛЕНКО розповів про роботу Інформаційно-пошукової системи, яка дозволяє оцінити потреби внутрішньо-переміщених осіб
Сьогодні, 5 липня, відбулось засідання Наглядової Ради проєкту Ради Європи «Сприяння розробці житлових рішень для осіб, постраждалих від війни в Україні» за участю заступника Міністра соціальної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин КОШЕЛЕНКА.
Він зауважив, що виклики, з якими зіштовхнулась Україна минулого року, є безпрецедентними, адже кількість українців, що були змушені через війну покинути свої домівки, на жаль, є великою.
«Мінсоцполітики продовжує працювати над впровадженням інформаційних систем, аби зробити соціальну сферу більш стійкою. Завдяки тому, що Єдина інформаційна база даних внутрішньо переміщених осіб була посилена Інформаційно-пошуковою системою, нам вдалось зрозуміти й оцінити потреби ВПО, зробити гуманітарне реагування більш якісним», — зазначив Костянтин КОШЕЛЕНКО.
Він додав, що наразі Інформаційно-пошуковою системою користується понад 1800 соціальних працівників по всій Україні.
«Система суттєво удосконалила процес відбору інформації про потреби ВПО. Це стосується не лише продуктових наборів, а й навчання дітей, медичної допомоги та реабілітації. Ця інформація дозволяє реалізовувати соціальну підтримку більш якісно й ефективно планувати ресурси громад з урахуванням чітких цифр», — додав заступник Міністра.
Костянтин КОШЕЛЕНКО подякував партнерам за важливий внесок та допомогу у впровадженні цифрових рішень у сферу соціальної підтримки, що роблять її більш прозорою.
Довідково: підсистему Єдиної інформаційної бази даних внутрішньо переміщених осіб «Інформаційно-пошукова система» розробило та впровадило Державне підприємство «Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики» за підтримки Проєкту Ради Європи. Вона є механізмом багатофакторного параметричного пошуку інформації ВПО з інструментом гнучкого формування результатів відбору.
Всі Головні новини