Конкурс для надавачів послуги з формування життєстійкості продовжено до 29 грудня
У рамках пілотного проекту із запровадження послуги з формування життєстійкості наразі продовжено конкурс серед надавачів соціальних послуг.
Дедлайн подачі конкурсних заявок – 29 грудня 2023 року до 16:45.
До участі запрошуються надавачі з відібраних територіальних громад:
Погребищенська міська територіальна громада (Вінницька обл.)
Новопокровська селищна територіальна громада (Дніпропетровська обл.)
Бердичівська міська територіальна громада (Житомирська обл.)
Попільнянська селищна територіальна громада (Житомирська обл.)
Рогатинська міська територіальна громада (Івано-Франківська обл.)
Гребінківська селищна територіальна громада (Київська обл.)
Врадіївська селищна територіальна громада (Миколаївська обл.)
Коблівська сільська територіальна громада (Миколаївська обл.)
Новосанжарська селищна територіальна громада (Полтавська обл.)
Пирятинська міська територіальна громада (Полтавська обл.)
Антонівська сільська територіальна громада (Рівненська обл.)
Первомайська міська територіальна громади (Харківська обл.)
Коропська селищна територіальна громада (Чернігівська обл.).
Хто може взяти участь у конкурсі?
Свої заявки на участь можуть подавати юрособи та ФОПи, включені до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг. У першу чергу - це всеукраїнські та регіональні ГО, благодійні фонди. Бюджетні установи допускаються до участі у конкурсі за умов реорганізації установи у некомерційне підприємство.
Команда від надавача має складатися з соціальних менеджерів, психологів та соціальних працівників - кількість залежить від чисельності громади.
Роботу надавачів соціальної послуги оплачує держава.
Відібрані команди надавачів мають змогу підвищити кваліфікацію на тренінгах за програмами від ВООЗ, ЮНІСЕФ та ін. Навчально-методичну підтримку та роботу фахівців забезпечує Мінсоцполітики спільно з партнерами.
Конкурсна пропозиція
Для полегшення процесу заповнення заявки на конкурс ми підготували для вас відео з детальним покроковим чек-листом з її заповнення.
Конкурсна пропозиція від надавача включає в себе:
заяву про участь із зазначенням територіальної громади (громад) – учасника експериментального проєкту, на території якого конкурсант планує надавати комплексну послугу;
перелік соціальних послуг, які має право надавати конкурсант згідно з Реєстром надавачів та отримувачів соціальних послуг;
інформацію про кількість фахівців (повинна відповідати примірному штатному нормативу чисельності працівників для надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості, затвердженому наказом Мінсоцполітики від № 390-Н);
інформацію про рівень кваліфікації фахівців конкурсанта та про їхнє професійне навчання/підвищення кваліфікації (за наявності);
інформацію про загальний період діяльності конкурсанта як надавача соціальних послуг з таких соціальних послуг;
інформацію про досвід використання залучених коштів через соціальне замовлення, конкурс проєктів, грантових угод тощо (за наявності);
інформацію про залучення власних коштів конкурсанта для оплати надання комплексної послуги або благодійних пожертв на оплату/часткову оплату надання комплексної послуги (за наявності).
Конкурсні пропозиції потрібно подати державною мовою в електронній формі з накладенням кваліфікованого електронного підпису (КЕП) за адресою: info@ispf.gov.ua та vvgoi@ispf.gov.ua, або в паперовій формі за підписом уповноваженої особи надавача соцпослуг та з копіями документів, завірених в установленому порядку - особисто чи поштою за адресою: 04070, м. Київ, вул. Боричів Тік, буд. 28, 3 поверх, каб. 303 - до 16:45 29 грудня 2023 року.
Заявки подаються з супровідним листом (на бланку надавача соціальної послуги у разі наявності). У ньому зазначається перелік поданих документів на конкурс, а підписується такий лист уповноваженою особою надавача. На електронні адреси Фонду слід надіслати скановані копії всіх документів конкурсної пропозиції у форматі pdf та документи у форматі Microsoft Word (конкурсна пропозиція, інформація про досвід діяльності надавача).
Форма конкурсної пропозиції та вимоги до її оформлення розміщено на сайті Фонду в розділі «Реалізація пілотних проєктів щодо закупівлі соцпослуг»
Детальніше про послугу
Послуга з формування життєстійкості розроблена Міністерством соціальної політики України для підтримки та зміцнення ментального здоров’я українців. Ця послуга доступна кожному мешканцю громади, у тому числі ВПО. Її призначення - навчити українців бути емоційно та ментально стабільним і продуктивним, навіть за кризових умов.
Проєкт є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.
Усіх потенційних надавачів послуги запрошуємо на індивідуальні консультації з координаторкою проєкту. Реєстрація на участь – доступна за лінком.
Всі Формування життєстійкості